top of page

Напрямки діяльності

Лікування пухлин головного та спинного мозку

В Центрі нейрохірургії та неврології ми щорічно виконуємо 350-400 хірургічних втручань з нейроонкологічної патології. Близько 50% пацієнтів з пухлинами головного та спинного мозку приїжджають на лікування до нас з інших регіонів України. Кожен випадок на мультидисциплінарному консиліумі розглядають лікарі-нейрохірурги, лікар-онколог та лікар-радіолог. 

Лікування гострого мозкового інсульту та іншої патології судин головного мозку

КНП “ОКЦНН” ЗОР — єдиний заклад в Закарпатській області та один з небагатьох в Україні, який повністю відповідає критеріям інсультного центру третинного рівня (Comprehensive stroke center). Закарпатська область була одним із перших регіонів України, де почали виконувати відкриті мікроскопічні втручання на судинах головного мозку.

Лікування епілепсії

КНП «ОКЦНН» ЗОР — один із перших закладів охорони здоров’я України, де розпочали виконувати хірургічні втручання пацієнтам із епілепсією. У закладі працює мультидисциплінарна команда з нейрохірургів, неврологів-епілептологів та терапевта мови й мовлення. Їхнє завдання полягає у своєчасному виявленні та наданні всього спектру медичної допомоги пацієнтам із епілепсією.

Лікування больових синдромів обличчя (невралгій та геміфаціальних спазмів)

КНП «ОКЦНН» ЗОР — почав лікувати больові синдроми обличчя серед перших в Україні. Так, професор Володимир Смоланка у 1998 році виконав чи не першу в Україні мікроваскулярну декомпресію трійчастого нерва при невралгії трійчастого нерва. Відтоді 200+ пацієнтів із больовими синдромами обличчя отримали належне хірургічне втручання в стінах Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології.

bottom of page