top of page

Історія

У 2021 році лікарі Центру нейрохірургії та неврології провели понад 1000 нейрохірургічних втручань, 25% з яких — пацієнтам з-за меж Закарпатської області. У 2022-му році ми завершили реконструкцію будівлі та відкрили новий операційний блок із обладнанням провідних світових виробників. Життя пацієнтів тепер рятуємо у трьох операційних залах із новітнім обладнанням та рентген-операційній із біпланарною ангіографічною системою.

466A8749.jpg
Медицинская консультация

Напрямки роботи

В ОКЦНН ми лікуємо пухлини головного та спинного мозку, гострий мозковий інсульт та інші патології судин головного мозку, епілепсію, больові синдроми обличчя; займаємося реабілітацією після травм, наслідків хірургічних втручань, інсультів тощо.

Колектив

Для вас ми зібрали мультидисциплінарну команду нейрохірургів, неврологів, анестезіологів, нейрофізіологів, отоларингологів, а також команду фізичної реабілітаційної медицини. Наші спеціалісти весь час навчаються та стажуються у клініках Європи та США, щоб лікування наших пацієнтів відповідало міжнародним протоколам та практикам.

Nurse Checking Girl
bottom of page