top of page

У Центрі нейрохірургії та неврології в Ужгороді відбулося весілля (ФОТО)

Оновлено: 28 лист. 2023 р.


У неділю, 12 листопада, в стінах Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології поранений військовослужбовець Вадим побрався зі своєю коханою Наталею. Народження нової сім'ї скріпив командир Вадима, а гостями свята стали не тільки військові та родичі нареченої, а й персонал Нейроцентру.


Наталя і Вадим знайомі вже 6 років. Вона – з Луганщини, Він – із Києва, там і познайомилися. Хлопцю знадобилося 4 роки, щоб завоювати серце дівчини. Їхні стосунки почалися з повномасштабною війною.


Вадим – поліцейський, а від початку повномасштабної служить у спеціальному авіаційному загоні. На Донеччині він отримав важку спінальну травму. Захисник три місяці не зізнавався коханій про поранення, потім відмовлявся від зустрічі, не хотів її бачити. А вона приїхала і… не поїхала назад‍.


У лікарні Львова Вадим освідчився Наталі, а вже сьогодні вони побралися в Обласному клінічному центрі нейрохірургії та неврології в Ужгороді. Молодята планували все не так. Тож після лікування та реабілітації Вадима збираються повторити все ще раз, але як ведеться: із усіма весільними атрибутами й звичаями.


Одружив молодих командир частини – Сергій Науменко. А до вітань приєднався персонал Нейроцентру на чолі з професором Володимиром Смоланкою.Будьте здоровими і нехай кожен ваш день буде сповнений щирого та міцного кохання! Гірко молодим!


Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврологіїComentarios


bottom of page