top of page

Розповіли французьким лікарям про лікування інсультів в Україні під час війни

27 березня 2024Директор Центру нейрохірургії та неврології м. Ужгорода Андрій Смоланка взяв участь у роботі конгресу нейрорадіологів Франції в якості запрошеного лектора.


У своїй доповіді директор центру розповів про стан надання допомоги пацієнтам з інсультом в Україні, Закарпатській області та Нейроцентрі зокрема. Не вихваляємося, але пишаємося: завдяки одному з кращих в Україні показників виконання тромболітичної терапії в інсультному блоці Нейроцентру та активному впровадженню механічної тромбектомії ОКЦНН вдалося знизити летальність та інвалідизацію від інсульту до рівня провідних клінік Франції.


Під час недавнього візиту французьких лікарів до Ужгорода у рамках підписаного на Третьому Самміті Леді та Джентельменів у Києві меморандуму, основним напрямком співпраці визначили організацію на базі Центру нейрохірургії та неврології навчального центру з виконання інтервенційних втручань при гострому мозковому інсульті. Андрій Смоланка домовився про навчальні поїздки наших спеціалістів до французьких клінік, а також узгодив із партнерами дати візиту в Центр нейрохірургії провідних інтервенційних нейрорадіологів Франції для обміну досвідом

Іноземні колеги одноголосно підтримують Україну та зацікавлені у подальшій співпраці та допомозі. Про це свідчить ще й те, що Андрій Смоланка був одним з двох запрошених іноземних лекторів конгресу, поряд з президентом Європейської асоціації нейрорадіологів Tarek Yousry.Дякуємо Міністерство охорони здоров'я України за підтримку проєкту міжнародного медичного партнерства з французькими лікарями, з якими в нас із першої зустрічі влітку минулого року зав'язалися дружні стосунки й взаєморозуміння.


Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврологіїComments


bottom of page