![](https://static.wixstatic.com/media/357e07_02e26f6f14fe49339c41ecc90829a491~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_84,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/357e07_02e26f6f14fe49339c41ecc90829a491~mv2.jpg)
Пацієнти Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології отримують комплексну медичну допомогу. Для точного та оперативного аналізу стану органів та тканин організму медикам не обійтися без УЗД-апарату. Благодійні фонди «Nova Ukraine» та «Здорові» передали нам ультразвуковий сканер, вартістю майже 600 000 гривень.
Дякуємо благодійникам за довіру та допомогу. Ваша підтримка — це вклад у здоров'я пацієнтів ОКЦНН. Завдяки отриманій техніці ми зможемо вчасно діагностувати супутні захворювання пацієнтів та надавати їм високоякісну медичну допомогу.
![](https://static.wixstatic.com/media/357e07_e1f9d7860db54ba7bcdb89db2f38bd8a~mv2.jpeg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/357e07_e1f9d7860db54ba7bcdb89db2f38bd8a~mv2.jpeg)
![](https://static.wixstatic.com/media/357e07_fc05fd0ea7a24db1b6ba1f4f937ea0e5~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/357e07_fc05fd0ea7a24db1b6ba1f4f937ea0e5~mv2.jpg)