top of page

ОКЦНН підписав Меморандум із Міністерством охорони здоров'я в напрямку фізичної реабілітації

10 січня 2024Сьогодні, 10 січня, директор ОКЦНН Андрій Смоланка разом із керівниками ще 5 закладів охорони здоров'я, що стали Реабілітаційними центрами досконалості, підписали Меморандум із Міністерством охорони здоров'я України у напрямку фізичної реабілітації.


У 2023 Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології визначили Реабілітаційним центром досконалості. У рамках цієї ініціативи ми та ще 5 закладів охорони здоровʼя стали навчальними центрами для фахівців із інших лікарень, що займаються реабілітацією. Торік ми вже провели навчання для 4 команд фізичних та ерготерапевтів із медзакладів Закарпаття. У 2024 серію навчань продовжимо.Під час зустрічі у Тернополі директор ОКЦНН Андрій Смоланка та завідувачка відділення ФРМ Катерина Зінов'єва розповіли про реабілітаційні спроможності Нейроцентру міністру охорони здоров'я Віктору Ляшку та представникам інших Реабілітаційних центрів досконалості.


Дякуємо за мотивацію працювати для розвитку реабілітації в Україні та нові знайомства  Завжди відкриті для співпраці та обміну досвідом.


Фото: Тернопільська ОВА, МОЗComments


bottom of page