top of page

Нейрохірурги ОКЦНН виступили на міжнародному конгресі Європейської асоціації нейрохірургів в Іспанії


Нещодавно семеро лікарів Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології відвідали щорічний конгрес Європейської асоціації нейрохірургів в іспанському місті Барселона. Наші лікарі не лише долучилися до навчань, але й самі ділилися досвідом проведення нейрохірургічних втручань.


До участі у конгресі долучилося близько 1000 практикуючих нейрохірургів із країн Європи, а також США та Японії. Серед запрошених лекторів – світила світової нейрохірургії Така Фукушіма, Жак Моркос, Марк Сінду, Генріх Шредер та інші. Примітно, що професор Володимир Смоланка був єдиним запрошеним лектором серед українських нейрохірургів, а також провів одну з пленарних судинних секцій конгресу, що свідчить про високий рівень нейрохірургії в Україні й зокрема в Обласному клінічному центрі нейрохірургії та неврології, де оперує лікар.

Загалом лікарі ОКЦНН представили на конгресі 3 доповіді. Професор Володимир Смоланка ділився практичним досвідом лікування пацієнтів із менінгіомами крила основної кістки, нейрохірург Володимир Смоланка (мол.) мав доповідь про лікування пацієнтів із невралгією трійчастого нерва. Також представили постерну презентацію щодо хірургічного лікування патологій третього шлуночка, яку підготували проф. Володимир Смоланка та Андрій Смоланка і Володимир Смоланка (мол.).

На конгресі крім лікарів Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології Україну представили колеги з Харківського національного медичного університету, Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова, Клінічного госпіталя «Феофанія», Першого територіального медичного об'єднання м. Львова.


Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології


Kommentare


bottom of page