top of page

Госпіталізація

Планова госпіталізація в КНП “Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології” ЗОР відбувається за одну добу до виконання хірургічного втручання, о 9:00 ранку. Рекомендуємо заздалегідь виконати обстеження, що наведені у таблиці нижче, адже вони є обов’язковими для виконання хірургічного втручання. Окрім того, просимо за декілька днів до запланованого прибуття в нашу клініку для госпіталізації надіслати результати всіх наявних обстежень за номером телефону: +38 099 725 53 43. Таким чином, лікарі-анестезіологи зможуть ознайомитись з обстеженнями та, в разі необхідності, проконсультувати Вас з приводу доцільності виконання дообстежень.

1

В день госпіталізації, Вам необхідно близько 9:00 звернутись в реєстратуру нашої клініки з переліком необхідних документів:

·         паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу;

·         електронне направлення на госпіталізацію;

·         пакет доопераційних обстежень.

2

За наявності всіх вищевказаних документів, процес реєстрації та госпіталізації промине швидко та злагоджено. Після прибуття в палату відповідного відділення, очікуйте Вашого лікуючого лікаря.

ПЕРЕЛІК ОБСТЕЖЕНЬ ДЛЯ ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ

Інструментальні методи обстеження та консультації спеціалістів

Обстеження
Огляд сімейного лікаря/терапевта. Пацієнтам старше 50 р. – консультація кардіолога, дітям – педіатра
ЕКГ з інтерпретацією
При наявності в анамнезі захворювань серцево-судинної системи: гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, мітральний стеноз та ін.- Ехо-КС та консультація кардіолога
Оглядова рентгенографія органів грудної клітки з інтерпретацією
При наявності в анамнезі COVID-пневмонії або позитивних результатів Ig M,G на момент огляду, а також бронхіальної астми та хронічного обструктивного захв. легень – спірометрія

Лабораторні аналізи

Обстеження
Загальний аналіз крові розгорнутий та тромбоцити
Біохімічний аналіз крові (ALT, AST, білірубін, сечовина, креатинін, глюкоза, загальний білок)
Загальний аналіз сечі.
Група крові та резус фактор.
Коагулограма. (АЧТЧ, МНО, ПЧ, фібриноген) або (АЧТЧ, Д-димер, фібриноген)
RW, HbsAg, HCV

Процедура ургентної госпіталізації

У разі потреби переведення пацієнта з черепно-мозковою або хребетно-спінальною травмою з іншого закладу охорони здоров’я (ЗОЗ) необхідно, щоб лікар-невропатолог (лікар-травматолог / лікар-анестезіолог) ЗОЗ, у якому перебуває пацієнт, зв’язався зі старшим ургентним нейрохірургом шляхом телефонного зв’язку (номер телефону надіслано у всі ЗОЗ Закарпатської області) та повідомив про загальний стан пацієнта. Рішення про перевід пацієнта та доцільність проведення хірургічного втручання приймається старшим ургентним нейрохірургом на основі даних про загальний та неврологічний стан пацієнта, а також даних методів візуалізації (комп’ютерної томографії, магнітно-резонансної томографії).

 

У разі виникнення будь-яких питань з приводу процедури госпіталізації звертайтесь за номером телефону: +38 067 521 60 72 (реєстратура)

bottom of page