top of page
9_edited.png

Діагностично-амбулаторне відділення

Діагностично-амбулаторне відділення – це структурний підрозділ КНП «ОКЦНН» ЗОР, де надається амбулаторна медична допомога дорослому та дитячому населенню, а також виконується широкий спектр діагностичних процедур. Тут можливо отримати консультації кваліфікованих лікарів та якісну інструментальну діагностику.

Чому варто консультуватись у КНП «ОКЦНН» ЗОР?

  • Нейрохірургія – всі лікарі є практикуючими нейрохірургами з багатим досвідом роботи, що постійно удосконалюють свої знання шляхом навчання за кордоном.

  • Неврологія – лікарі займаються лікуванням всіх неврологічних захворювань, включно з епілепсією, хворобою Паркінсона тощо.

  • Отоларинголог (ЛОР) – забезпечення якісним обладнанням, зокрема ендоскопічним, дозволяє проводити повноцінні огляди.

  • ікар фізичної та реабілітаційної медицини – комплексний підхід до лікування та реабілітації пацієнта в одному закладі.

466A1925.jpg
Гайдук Олександр
Васильович
Лікар-нейрохірург, завідувач амбулаторно-діагностичного відділення КНП “ОКЦНН” ЗОР, асистент кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії.

E-mail: 
haiduk.oleksandr@uzhneuro.net

Переваги інструментальної діагностики в КНП «ОКЦНН» ЗОР

  • МРТ (магнітно-резонансна томографія) – в 2006-му році перше МРТ-обладнання на Закарпатті почало працювати саме в нашому Центрі, що дало можливість лікарям-рентгенологам покращувати навички роботи в цьому діагностичному напрямку протягом багатьох років.

  • ЕЕГ (електроенцефалографія) – наші спеціалісти мають найбагатший досвід інтерпретації обстежень в області, з можливістю проведення відеомоніторингу (відео-ЕЕГ).

  • УЗД (ультразвукова діагностика) – спеціалізація на виконанні ультразвукової діагностики захворювань судин головного мозку та шиї, а також периферичних нервів. Зокрема спеціалісти Центру виконують блокади під УЗ-контролем — процедура, яка не проводиться в жодному іншому медичному закладі Закарпаття. До того ж, у клініці виконується широкий спектр обстежень, що також включає дослідження судин іншої локалізації, суглобів, м’язів і внутрішніх органів.

Структура відділення
Діагностичні кабінети
Кабінети амбулаторного прийому
bottom of page