top of page

У ЗОКЦНН оперував один із провідних отоларингологів України Олег Борисенко

Обласний центр нейрохірургії та неврології співпрацює з кращими клініками та лікарями. Так 30 та 31 жовтня на запрошення команди отоларингологів нейроцентру до Ужгорода приїхав провідний науковий співробітник відділення тимпанопластики Інституту отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України Олег Борисенко.

Олег Миколайович – один із основоположників отонейрохірургії в Україні, віцепрезидент Української асоціації отіатрів, отоневрологів, отонейрохірургів, постійний член робочої групи в інституті Жоржа Портманна (Франція) та в інституті вуха Х. Хауза (США).


За два дні перебування в Ужгороді професор провів консультації пацієнтів зі складними клінічними випаками та виконав оперативні втручання: стапедопластику при отосклерозі, операції на скроневій кістці у пацієнтів з хронічним середнім отитом з холестеатомою (тут також проведено тимпанопластику, осикулопластику з меатопластикою). Такі оперативні втручання дозволили не тільки попередити ускладнення хронічного середнього отиту, але і повернути слух пацієнтам.

Операції виконували на сучасному обладнанні разом з операційною бригадою Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології. Олег Миколайович, працівники центру та головне пацієнти залишилися задоволені співпрацею. Тому плануємо і надалі проводити спільні консультації та оперативні втручання.74 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page