top of page

Лікарі нейроцентру спільно із професором Шломі Константіні провели воркшоп для нейрохірургів України

Дитяча нейрохірургія вкрай складна та відповідальна, адже мова йде про найменших пацієнтів. 26 квітня у приміщенні ректорату Ужгородського національного університету відбувся воркшоп «Updates in Pediatric Neurosurgery», що мав на меті поглибити знання українських та ізраїльських медиків із дитячої нейрохірургії.

Запрошений лектор заходу проф. Шломі Константіні є провідним ізраїльським фахівцем зі стажем роботи понад 32 роки та одним із найвідоміших у світі дитячих нейрохірургів. Він практикує найсучасніші методи та технології лікування й діагностики, тож у ході зустрічі лікарі змогли почути цінні поради від професора, обмінятися досвідом та думками.

Професор Константіні розповів слухачам про сучасні підходи до лікування гідроцефалії у дітей, а також торкнувся аспектів лікування пухлин головного та спинного мозку в дітей. Зокрема, йшлося про гліоми зорового нерва, відтак говорили про питання краніосиностозів у дітей.


Власним досвідом із присутніми поділився й нейрохірург Закарпатського ОКЦНН професор Володимир Іванович Смоланка, який розповів про лікування пухлин шлуночкової системи та стовбуру головного мозку.

Цінними знаннями ділилися й інші фахівці: О.Островський, А.Кухар, О.Герасименко та К.Курисько. Зокрема торкнулися тем променевої терапії у дітей, інтраоперацйіний нейромоніторинг при різних нейрохірургічних патологіях, молекулярні підгрупи медулобластом згідно нової класифікації пухлин ЦНС ВООЗ.

Алла Марчук, Закарпатський обласний центр нейрохірургії та неврології

2 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page